Kilka słów o mnie...

Psychologia od dawien dawna jest moją pasją. Jest to moja świadomie wybrana ścieżka zawodowa, w której ciągle się rozwijam i pogłębiam swoje kompetencje. Każdego pacjenta, który decyduje się na kontakt i pracę ze mną traktuję indywidualnie. Staram się tak dobrać metody współpracy, aby przynosiły one jak największe korzyści dla pacjenta. Pracuję z młodzieżą oraz dorosłymi.  

Jestem dyplomowanym magistrem psychologii w dwóch specjalnościach. Pierwszą specjalnością jest psychologia rozwoju osobowego i społecznego, drugą natomiast: psychologia kliniczno-sądowa. Dodatkowo swoją wiedzę pogłębiałem na studiach w zakresie psychotraumatologii. Jestem certyfikowanym instruktorem terapii zajęciowej, certyfikowanym trenerem umiejętności społecznych (TUS) oraz terapeutą integracji sensorycznych SI. 

Doświadczenie zawodowe zdobywam od 2016 r., począwszy od praktyk zawodowych w wielu gabinetach psychologicznych i psychiatrycznych, wolontariatu przy Stowarzyszeniu Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych, udziału w projektach tematycznych dotyczących zdrowia psychicznego, pracę w placówkach oświatowych w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, pracę w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego szpitala im. J. Babińskiego w Łodzi oraz aktualnie w Pabianickim Centrum Medycznym w Poradni Zdrowia Psychicznego dzieci i młodzieży.  

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w wielu kursach, szkoleniach i webinariach. Korzystam z ofert: Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS, Akademii Terapeuty PsychoMedic, Szkoły psychoterapii DIALOG i innych. Dotychczasowa tematyka kursów, szkoleń oraz webinariów w których brałem udział to m.in.: ADHD u osób dorosłych, terapia skoncentrowana na emocjach, psychoonkologia praktyczna, rozwój kreatywności dziecka, farmakoterapia w procesie psychoterapeutycznym, metodyka pracy z dzieckiem niepełnosprawnym intelektualnie, terapia schematów, metodyka pracy pedagogicznej, pomoc psychologiczna w pracy z dorosłymi, trening regulacji emocji, praca z pacjentem z natręctwami religijnymi, praca z pacjentem wychowanym w rodzinie z problemem alkoholowym i wiele, wiele innych.


Z chęcią pomogę w takich obszarach, jak: depresja, lęki, dysfunkcje relacji, problematyka nawiązywania kontaktów interpersonalnych, poczucie samotności i pustki, poczucie braku akceptacji, problemy osobowościowe.  Jestem LGBTQ+ friendly  :) 


Serdecznie zapraszam na konsultacje i do współpracy.

Marcin Jaskuła